Een tijdje geleden maakte ik ombre glitter nagels en dat vond ik zo leuk staan dat ik naar meer kleurcombinaties ging zoeken. Dit keer een mooie wijnrode kleur 38 Vino Tinto met roze en bordeauxrode glitters 45 Kitch me if you can beide van Catrice.
De Catrice Vino Tinto lak dekt in 2 à 3 laagjes (afhankelijk van hoe donker je hem wilt) . Ik draag hier 2 laagjes. De glitterlak was wat lastiger. Daar heb ik zeker 3 à 4 dunne laagjes over elkaar gebruikt. Ik droeg het over mijn sensationails base en topcoat en het bleef dan ook goed zitten. Na 4 dagen heb ik het eraf gehaald maar toen zat het nog prima.
Voor de meeste mensen is dit misschien alleen een look voor met de feestdagen, maar ik vind het nu ook leuk om te dragen. Doordat de glitters qua kleur goed passen bij de kleur van de wijnrode nagellak vind ik een draagbare look.
Door de grote en kleine glitters is het wel iets lastige om het ombre-effect perfect te krijgen. Ik vind het dan ook iets meer het effect alsof ik m’n nagels in de glitters heb gedipt.
Zou jij deze look nu al dragen? En voor welke kleurcombinatie zou jij gaan? Ik ben benieuwd!
Liefs,
Carien